Producent: Rolmako

Kultywator podorywkowy U 453

kombajn kombajn

Przeznaczenie
Kultywator podorywkowy U 453 przeznaczony jest do uprawy i doprawiania roli po orce na wszystkich typach gleb. Służy do spulchniania gleby, kultywatorowania ściernisk, łąk i upraw wieloletnich. Można nim uprawiać gleby wszelkiego typu, a w szczególności średniozwięzłe, zwięzłe, a także zakamienione.

Charakterystyka
Kultywator podorywkowy U 453 jest urządzeniem mocowanym na 3-punktowym układzie zawieszania ciągnika. Do ramy kultywatora w dwóch rzędach mocowane są zęby sztywne, które podcinają i mieszają resztki pożniwne. Kroje tarczowe oraz wał strunowy zapewniają pokruszenie i wyrównanie warstwy gleby. Do budowy ramy kultywatora wykorzystano ceowniki i kształtowniki, natomiast wał strunowy wykonany jest z płaskowników lub rur grubościennych. Maszyna może być wyposażona w zabezpieczenie śrubowe lub sprężynowe.

Producent: Rolmako

Owijarka do sianokiszonek

kombajn kombajn

Przeznaczenie
kombajn Przeznaczona do owijania pojedynczych bel z półsuchej trawy lub roślin motylkowych (zawartość suchej masy w granicach 40-50%). Do owijania bel stosuje się specjalną rozciągliwą folię samoprzylepną o szerokości 50 cm, która zabezpiecza zakiszany materiał przed dostępem powietrza, wilgoci i świat/a. Proces zakiszania trwa około 6 tygodni, po czym pasza nadaje się do skarmiania. Bele sianokiszonki owinięte folią pozwalają na duże ograniczenie strat składników pokarmowych w porównaniu z tradycyjnymi sposobami. Za zastosowaniem tej technologii przemawia więc jakość otrzymywanej paszy.

Charakterystyka
Owijarka Z 559 mocowana jest na 3-punktowym układzie zawieszania ciągnika. Może owijać bele o masie do 1000 kg. Maszyna napędzana jest z instalacji ciągnika silnikiem hydraulicznym przez zawór zapewniający łagodny rozruch i zatrzymanie ramy obrotowej. Czas owinięcia beli to 2 minuty przy 2-krotnej minimalnej ilości owinięć. Owijarka Z 559 jest wyposażona w elektroniczny licznik owinięć beli.

...wróć do ofert...