Kilka słów o firmie Masz-Tech

LogoMam przyjemność przedstawić państwu F.H.U. MASZ-TECH S.C. której początek istnienia sięga 1992 roku. Przedmiotem działalności firmy jest handel artykułami branży przemysłowej, zaopatrzenie rolnictwa w części do maszyn rolniczych i ciągników.
Obecnie część sklepowa i magazynowa zajmuje powierzchnię 600m2, a asortyment części zamiennych wynosi około 8.000 pozycji. Oferujemy Państwu części zamienne do najpopularniejszych maszyn rolniczych produkcji polskiej i zachodniej. Oferta nasza to: maszyny rolnicze, tj.: opryskiwacze, kultywatory, kultywator ścierniskowy, pługi, kosiarki rotacyjne, owijarki.
Części do ciągników: Traktor

Narzędzia Stawiamy na dynamiczny rozwój branży części do maszyn zachodnich, krótkie terminy realizacji zamówień do pras, kombajnów i innych maszyn pochodzących z importu.
Jesteśmy dealerem firmy HECHT - sprzedaż w pełnym zakresie. Prowadzimy sprzedaż artykułów weterynaryjno - zootechnicznych, środków higieny, udoju, pielęgnacji, zwierząt oraz ogrodzenia i wyposażenia pastwisk. Firma prowadzi sprzedaż rozdrabniaczy słomy z dowozem i montażem oraz prowadzi pośrednictwo przy dorabianiu klepisk, sit do maszyn z importu.
TraktorF.H.U. MASZ-TECH S.C. już od 23 lat funkcjonuje na regionalnym rynku, co daje gwarancję solidności i profesjonalności. Firma stale się rozwija i dostosowuje do potrzeb rynku. Części do maszyn zachodnich to już zamówienie w bardzo krótkim czasie.


Zapraszamy do naszego sklepu, gwarantujemy solidną obsługę i profesjonalne doradztwo.

Zapewniamy dowóz i montaż wybranych produktów.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym, mamy zaufanie wśród KLIENTÓW
Zapraszamy do współpracy i zakupów w godzinach 800-1600 od poniedziałku do piątku oraz w godzinach 800-1400 w soboty.
W okresie żniwnym pracujemy od 700 do ostatniego klienta.

Odwiedziło nas osób